ברוכים הבאים

בית חינוך גליל מערבי חרט בחזונו להיות מקום אשר כל הבאים בין כתליו יימצאו בתהליך למידה ושיפור מתמידים: בפן האישי – חברתי- ערכי – והישגי.

ייחודו של בית הספר, בראש ובראשונה, בתחושה המשפחתית וביחס הבינאישי המאפיין את קהילת בית הספר: תלמידים- מורים- הורים. אנו גאים להיות בי”ס גדול שמתנהל כבית קטן ומספק תחושת ביטחון ומוגנות שכל אדם צריך על מנת לממש את הפוטנציאל האישי שלו טוב יותר.

בית הספר פועל מתוך תפיסה הוליסטית : אנו מכוונים להצבת אתגרים אישיים ומתן מענה מותאם לייחודיות האישית של כל אחת ואחד. מאמצים אלו נועדו להצמיח בוגרים המאמינים בעצמם וביכולות שלהם, אשר יוכלו להגיע להישגים שיאפשרו להם לבחור בעתיד כל דרך בה יחפצו, ולחתור למצוינות בכל תחומי החיים.

לתפיסתנו, מצוינות הישגית שורשיה נטועים במצוינות ערכית : באחריות האישית של התלמידים והמורים, ובתרומה המתמשכת לקהילה ולסביבה, ולכן מקפידים לשלב בלמידה מגוון פעילויות המפתחות כשירויות אישיות-חברתיות, ומחזקות את תחושת השייכות והאחריות לקהילה ולמדינה.

אנו גאים שהערכים בהם אנו מאמינים באים לידי ביטוי גם בהישגים אקדמיים גבוהים ביותר: מעל 90% אחוזי הצלחה בבגרות ברציפות בכל השנים האחרונות, עם בוגרים המשתלבים בכל התחומים המובילים בהמשך. הצלחה זו היא פרי עמלם של כל השותפים למלאכה: צוות מחנכים איכותי ומורים מקצועיים אשר חותרים ללא לאות לעשות עבודתם טוב יותר, הורים תומכים, וכמובן, תלמידים שהם בני הבית הזה.

אנו נותנים ביטויים מגוונים ומתחדשים לתפיסות חינוכיות אלה ובכך מגדירים את הדרך החינוכית של קהילת בית חינוך גליל מערבי.

חיה פלדמן

מנהלת בית הספר